Zsír, olaj, koleszterin

Zsír, olaj, koleszterin: a pálmazsír vagy a koleszterinellenes védőoltás-e az örök élet titka? – Dr. Csupor Dezső egyetemi docens előadása. Időpont: 2017. április 24. 17:00.

Kikapcsolódásra vágysz és érdekelnek a természettudományok? SCI-esztázz a Könyvtárban! Az SZTE Klebelsberg Könyvtár egyik év eleji újdonsága, a 4. emeleten kialakított SCI-eszta gyűjtemény kapcsán előadássorozatot indítunk, melynek célja a tudományos ismeretterjesztést támogató olvasmányok népszerűsítése. A sorozat első előadója Dr. Csupor Dezső, az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar Farmakognóziai Intézetének egyetemi docense, a Ködpiszkáló blog szerzője. Amennyiben igény van rá, az előadás végén rövid séta keretében az érdeklődőknek szívesen bemutatjuk SCI-eszta gyűjteményünket. Várunk az AudMin-ben, a Kölcsönző pult mögött!

Utolsó frissítés: 2017. április 25. kedd, 15:16

Kiegészítő információk